EGE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


‹
Kanser Haftası Etkinliği

Kanser Haftası kapsamında EÜ Kanserle Savaş Uygulama ve Araştırma Merkezi ile EÜ Tıp Fakültesi Kurumsal İletişim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlediğimiz etkinl devamı..
Türk Kızılay’ı Bornova Şube Başkanı ve E.Ü. Diş Hekimli...

Türk Kızılay’ı Bornova Şube Başkanı Sayın Cemil Kurkut ve şube yöneticileri, E.Ü. Diş Hekimliği dekanı Prof. Dr. Necdet Erdilek’e nazik ziyaretleri için teşekk&uum devamı..
14 Mart Tıp Bayramı

Ege Tıp Öğrencileri Topluluğu "14 Mart Tıp Bayramı" etkinlikleri kapsamında, tiyatro, dans, halk oyunları, müzik, şiir, resim ve fotoğraf gibi çeşitli sosyal etkinlikleri devamı..
Tarihsel Süreçte İzmir’de Tıp

14 Mart Tıp Bayramı kapsamında düzenlediğimiz ‘‘Tarihsel Süreçte İzmir’de Tıp’’ başlıklı konferansta kentimizin sağlık tarihi konusundaki değerli bilg devamı..
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğimizde EgePer Dans ve Latin Dans gösterileri, Zumba performansı yanı sıra Tıp Fakültesinde çalışan kadınlarımızın eserleri sergile devamı..
HEDEF KANSER 2019

Onkoloji Bilim Dalımızın 12-13 Nisan 2019 tarihlerinde Kıbrıs'ta düzenleyeceği "HEDEF KANSER 2019" bilimsel kongresi.  
Aşk Kalp te mi Beyinde mi

‘‘Aşk Kalp te mi Beyinde mi?’’ başlıklı  etkinliğimize katılarak değerli bilgilerini bizlerle paylaşan Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Özalp Karabay’a, Beyin devamı..
Dünya Sigarayı Bırakma Günü

Dünya Sigarayı Bırakma Günü kapsamında düzenlediğimiz etkinliğimizde; sigarayı bırakan ve dumansız bir kampüs yaratma projemize destek veren öğrencilerimize başarı bel devamı..
Ege Tıp Resim Atölyesi Sergisi

Ege Tıp Öğrencileri Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Ege Tıp Resim Atölyesinin, bu yılın ilk sergisi olan bu sergide tema olarak “sürrealizm” bir diğer ad devamı..
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Görevlisi Giriş ...

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Görevlisi Giriş Sınavı Sonuçları
Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak, intörn hekimlerimizl...

Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak, intörn hekimlerimizle bir araya geldi. Dekanlık ve başhekimlik yöneticilerimizin de katıldığı toplantıda intörn hekimlerimiz gö devamı..
Öğrenci toplulukları yeni binasına taşındı.

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Necdet Budak’ın katılımıyla Fakültemiz öğrenci toplulukları yeni binasını ziyaret ettik.  
›