EGE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Dijital ortam üzerinden Kardiyopulmoner entegre oturumu...

Fakültemizde dijital ortam üzerinden,144 katılımcıyla senkronize Kardiyopulmoner entegre oturumumuzu gerçekleştirdik. Katılan tüm öğretim üyelerimiz ve devamı..
COVID-19 Nedeniyle Erasmus Faaliyetlerine İlişkin Sık S...

  Yükseköğretim Kurumları İçin COVID-19 Nedeniyle Erasmus+ Yükseköğretim KA103 Öğrenci/Personel Hareketlilik Faaliyetlerine İlişkin Sık Sorulan devamı..
Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu (UTEAK) Ziyareti...

Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu (UTEAK) değerli üyeleri, öğretim üyelerimiz, öğrencilerimiz ve eğitim sekreterlerimiz ile Mezuniyet Öncesi Tıp Eğitimi devamı..
Temel ve Odaklanmış Ultrasonografi Uygulamaları Eğitimi...

Fakültemiz bir ilke daha imza atarak 1. sınıftan 6. sınıfa kadar sürecek 'Temel ve Odaklanmış Ultrasonografi Uygulamaları Eğitimi'ni müfredatına devamı..
03 Aralık Dünya Engelliler Günü

03 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Dr. Orçun BERRAKÇAY eşliğinde otizm tanılı çocuklarımız ve gençlerimizden oluşan İZOT devamı..
Prof. Dr. Ahmet Üner Emeklilik

Temel Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı ve Tıbbi Parazitoloji Anabilim Dalı öğretim üyemiz Prof. Dr. Ahmet Üner’e fakültemize verdiği emeklerden dolayı devamı..
Dünya Antibiyotik Farkındalık Haftası

Dünya Antibiyotik Farkındalık Haftası etkinlikleri kapsamında antibiyotik kullanımı ve direnç gelişimi konusundaki farkındalığı arttırmak üzere EKMUD tarafından devamı..
20 Kasım KOAH Günü - Hasta eğitim ve bilgilendirme topl...

20 Kasım KOAH günü kapsamında Fakültemiz ve Türk Toraks Derneği işbirliği ile bu yıl ilk kez İzmir’deki diğer üniversite ve kurumlardan katılan devamı..
Ege Üniversitesi Tercih Günleri

23-24 Temmuz tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tercih Günlerinde Fakültemizi tercih etmeyi düşünen aday öğrencilerimizi devamı..
Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Bu yıl ilk kez intörn hekimlerimiz için ‘‘Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’’ni düzenledik. Tıp fakültemizde mesleğine ilk devamı..
TÜBİTAK Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarı...

TÜBİTAK tarafından düzenlenen Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında öğrencilerimiz sağlık alanında birincilik ve devamı..