EGE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Ege Üniversitesi Tercih Günleri

23-24 Temmuz tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tercih Günlerinde Fakültemizi tercih etmeyi düşünen aday öğrencilerimizi devamı..
Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Bu yıl ilk kez intörn hekimlerimiz için ‘‘Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’’ni düzenledik. Tıp fakültemizde mesleğine ilk devamı..
TÜBİTAK Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarı...

TÜBİTAK tarafından düzenlenen Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında öğrencilerimiz sağlık alanında birincilik ve devamı..
Fakültemizin 59. Dönem Mezuniyet Töreni

Fakültemizin 59. Dönem Mezuniyet Törenini yoğun katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Ülkemize birbirinden değerli 396 hekim yetiştirmenin devamı..
Hastalardan ve Hayattan Öyküler

Kültür, sanat ve sağlık temalı söyleşilerimizin Haziran ayı konuğu Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim devamı..
Genel Akademik Kurul Toplantısı

  Fakültemiz Genel Akademik Kurul Toplantısını Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak’ın katılımlarıyla gerçekleştirdik.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yı...

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılı Etkinlikleri kapsamında Ege Tıp Öğrenci Topluluklarımız devamı..
ÖÇM Şenliği

Özel Çalışma Modülü Kurulunun Düzenlediği ÖÇM Şenliğinde bilgilerini bizimle paylaşan değerli hocalarımıza ve öğrencilerimize katkılarından devamı..
2018-2019 Ege Üniversitesi Fakülte ve Yüksekokullar Yüz...

Ege Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Fakülte ve Yüksekokullar Yüzme müsabakalarında Fakültemiz birinci olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik devamı..
3 Mayıs Kültür Şenliği

Öğrenci topluluğumuz tarafından düzenlenen etkinlikte, Azerbaycan, Bosna, Makedonya, Bulgaristan, Arnavutluk’tan gelen öğrenciler ve üniversitemiz devamı..
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. İntörn Hekimlik Kongr...

Türkiye’nin ilk intörn hekimlik kongresi Türkiye’de ilk kez Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen ve bu yıl devamı..
Kanser Haftası Etkinliği

Kanser Haftası kapsamında EÜ Kanserle Savaş Uygulama ve Araştırma Merkezi ile EÜ Tıp Fakültesi Kurumsal İletişim Müdürlüğü işbirliğinde devamı..
Türk Kızılay’ı Bornova Şube Başkanı ve E.Ü. Diş Hekimli...

Türk Kızılay’ı Bornova Şube Başkanı Sayın Cemil Kurkut ve şube yöneticileri, E.Ü. Diş Hekimliği dekanı Prof. Dr. Necdet Erdilek’e nazik ziyaretleri devamı..