Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

GüncelHaberler

DAHA FAZLA


Ege'den Sağlık Programı 219. Bölüm konuğu, E.Ü. Kadın ...

  Sunuculuğunu Arş. Gör. Elçin AKÇORA AS'ın üstlendiği programın 219. bölüm konuğu, E.Ü. Kadın Hastalıkları ve Doğum AD. Başkanı devamı..
ETÖK Toplantısı

Ege Tıp Öğrenci Kurulu (ETÖK) ile dijital ortamda video konferans üzerinden, Fakültemiz uzaktan eğitim-öğretim faaliyetlerimiz hakkında “Dekanla Sohbet” devamı..
Asistan Uyum Programı

Fakültemize yeni başlayan asistanlarımız için dijital platform üzerinden “Asistan Uyum Programı” eğitimlerimizi devamı..
COVID-19 Nedeniyle Erasmus Faaliyetlerine İlişkin Sık S...

  Yükseköğretim Kurumları İçin COVID-19 Nedeniyle Erasmus+ Yükseköğretim KA103 Öğrenci/Personel Hareketlilik Faaliyetlerine İlişkin Sık Sorulan devamı..
Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu (UTEAK) Ziyareti...

Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu (UTEAK) değerli üyeleri, öğretim üyelerimiz, öğrencilerimiz ve eğitim sekreterlerimiz ile Mezuniyet Öncesi Tıp Eğitimi devamı..
Temel ve Odaklanmış Ultrasonografi Uygulamaları Eğitimi...

Fakültemiz bir ilke daha imza atarak 1. sınıftan 6. sınıfa kadar sürecek 'Temel ve Odaklanmış Ultrasonografi Uygulamaları Eğitimi'ni müfredatına devamı..
03 Aralık Dünya Engelliler Günü

03 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Dr. Orçun BERRAKÇAY eşliğinde otizm tanılı çocuklarımız ve gençlerimizden oluşan İZOT devamı..
Prof. Dr. Ahmet Üner Emeklilik

Temel Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı ve Tıbbi Parazitoloji Anabilim Dalı öğretim üyemiz Prof. Dr. Ahmet Üner’e fakültemize verdiği emeklerden dolayı devamı..
Dünya Antibiyotik Farkındalık Haftası

Dünya Antibiyotik Farkındalık Haftası etkinlikleri kapsamında antibiyotik kullanımı ve direnç gelişimi konusundaki farkındalığı arttırmak üzere EKMUD tarafından devamı..
20 Kasım KOAH Günü - Hasta eğitim ve bilgilendirme topl...

20 Kasım KOAH günü kapsamında Fakültemiz ve Türk Toraks Derneği işbirliği ile bu yıl ilk kez İzmir’deki diğer üniversite ve kurumlardan katılan devamı..