EGE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu (UTEAK) Ziyareti...

Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu (UTEAK) değerli üyeleri, öğretim üyelerimiz, öğrencilerimiz ve eğitim sekreterlerimiz ile Mezuniyet Öncesi Tıp Eğitimi devamı..
Temel ve Odaklanmış Ultrasonografi Uygulamaları Eğitimi...

Fakültemiz bir ilke daha imza atarak 1. sınıftan 6. sınıfa kadar sürecek 'Temel ve Odaklanmış Ultrasonografi Uygulamaları Eğitimi'ni müfredatına devamı..
03 Aralık Dünya Engelliler Günü

03 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Dr. Orçun BERRAKÇAY eşliğinde otizm tanılı çocuklarımız ve gençlerimizden oluşan İZOT devamı..
Prof. Dr. Ahmet Üner Emeklilik

Temel Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı ve Tıbbi Parazitoloji Anabilim Dalı öğretim üyemiz Prof. Dr. Ahmet Üner’e fakültemize verdiği emeklerden dolayı devamı..
Dünya Antibiyotik Farkındalık Haftası

Dünya Antibiyotik Farkındalık Haftası etkinlikleri kapsamında antibiyotik kullanımı ve direnç gelişimi konusundaki farkındalığı arttırmak üzere EKMUD tarafından devamı..
20 Kasım KOAH Günü - Hasta eğitim ve bilgilendirme topl...

20 Kasım KOAH günü kapsamında Fakültemiz ve Türk Toraks Derneği işbirliği ile bu yıl ilk kez İzmir’deki diğer üniversite ve kurumlardan katılan devamı..
Ege Üniversitesi Tercih Günleri

23-24 Temmuz tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tercih Günlerinde Fakültemizi tercih etmeyi düşünen aday öğrencilerimizi devamı..
Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Bu yıl ilk kez intörn hekimlerimiz için ‘‘Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’’ni düzenledik. Tıp fakültemizde mesleğine ilk devamı..
TÜBİTAK Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarı...

TÜBİTAK tarafından düzenlenen Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında öğrencilerimiz sağlık alanında birincilik ve devamı..
Fakültemizin 59. Dönem Mezuniyet Töreni

Fakültemizin 59. Dönem Mezuniyet Törenini yoğun katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Ülkemize birbirinden değerli 396 hekim yetiştirmenin devamı..
Hastalardan ve Hayattan Öyküler

Kültür, sanat ve sağlık temalı söyleşilerimizin Haziran ayı konuğu Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim devamı..
Genel Akademik Kurul Toplantısı

  Fakültemiz Genel Akademik Kurul Toplantısını Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak’ın katılımlarıyla gerçekleştirdik.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yı...

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılı Etkinlikleri kapsamında Ege Tıp Öğrenci Topluluklarımız devamı..