Çerez Örnek

 

Ege Üniversitesi'nin Vefa Yılının Sağlık Teması Özelinde Tıp Fakültemiz, Üniversitemizin tüm sağlık disiplinlerini kapsayacak çok değerli bir işbirliğinin zemini oluşturdu. 
TÜSEB (Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı) ile EÜTF'nin beraber organize ettiği işbirliği toplantısına Fakültemizin ve Üniversitemizin sağlık alanında birçok AR-GE lideri öğretim üyemizin yanı sıra TÜSEB Başkanı Prof. Dr. Hakan EROĞLU, yardımcıları Prof. Dr. Rabia ÇAKIR, Prof. Dr. Songül VARLI, Prof. Dr. Raiba ÇAKIR, Prof. Dr. Figen ÇİZMECİ ŞENEL, Doç. Dr. Burcu YÜCEL, Proje Yönetimi ve Destek Daire Başkanı Batuhan YEŞİLYURT ve COVİD-19 pandemisinde ülkemize değerli hizmetler sunan Prof. Dr. Ateş KARA çevrim içi olarak katılmışlardır. Bu toplantıda üniversitemize özel açılabilecek çağrıların planlanması, AR-GE süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik karşılıklı geribildirimler, üniversitemizde TÜSEB projelerinin artırılmasına yönelik eğitim planlamaları ve sağlık alanındaki ulusal AR-GE ekosisteminin gelişmesine yönelik birçok konu ele alınmıştır. 
Üniversitemizin Sağlık Temalı AR-GE atılımlarına yönelik son derece olumlu görüşleri ve yapıcı geribildirimleri için Değerli TÜSEB Başkanı Prof. Dr. Hakan EROĞLU özelinde tüm TÜSEB paydaşlarına teşekkür ederiz.

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ