![](/files/med/haberler/ege_vido_toplanti_haber(1).jpg)
Fakültemiz Halk Sağlığı,Anatomi,Histoloji ve Embriyoloji,Fizyoloji,Tıp Eğitimi,Tıp Eğitimi,Biyoistatistik ve Tıbbi Bilişim,Tıp Tarihi ve Etik,Biyofizik Anabilim Dallarımızla EGE-VİDO toplantımızı gerçekleştirdik.
Fakültemiz Halk Sağlığı,Anatomi,Histoloji ve Embriyoloji,Fizyoloji,Tıp Eğitimi,Tıp Eğitimi,Biyoistatistik ve Tıbbi Bilişim,Tıp Tarihi ve Etik,Biyofizik Anabilim Dallarımızla EGE-VİDO verilemiz ve Üniversitemizin Araştırma Üniversitesi İzleme Değerlendirme Kriterlerinin değerlendirilmesi amacıyla toplantımızı gerçekleştirdik.